Kartonové etikety a visačky T+T etikety, s.r.o., České Budějovice
 
 
 
 
 
 

Kartonové etikety a visačky
T+T etikety, s.r.o., České Budějovice

 
 
 
kartonové etikety
 
 
Visačky jsou vyráběny z nesamolepicího materiálu s možností termocitlivé vrstvy pro dotisk. Jsou vhodné na obaly, na které nelze nalepit etiketa či realizovat potisk. Visačky mohou být jak papírové, tak plastové.

Využití visaček je při balení ovoce a zeleniny do síťek, laskomin do ozdobných pytlíků, pro označování oblečení a obuvi, a jiné. Barevné provedení může být od nepotištěných po celobarevné visačky.

Booklety jsou pak etikety s vloženým letáčkem. Vznik tohoto produktu vzešel z potřeby většího prostoru pro zobrazení informací, než umožňovala etiketa. Dnes splňuje mimo tohoto požadavku i rozšíření podpory prodeje, zviditelnění značky.

Vstupenky mají různé provedení, většinou s perforací, využitím bezpečnostních prvků (hologram, neviditelné barvy, číslování), s možností celobarevného potisku na líc i rub.Vstupenky jsou navrhovány individuelně v takové podobě, aby u zákazníka mohl bezproblémově proběhnou dotisk a zpracování. Balení v kotoučích, či skládané do komínků. Materiál je nesamolepicí, většinou silnější papír s termocitlivou vrstvou pro dotisk vstupenek.